Bestuursvergadering 1


Op 18 oktober 2017 is de eerstvolgende bestuursvergadering van SV Krimpen van dit nieuwe seizoen 2017-2018. Indien u een agendapunt (en) wil indienen kunt u dat 3 dagen voor genoemde datum, mits bij schriftelijke kennisgeving, per post dan wel per e- mail om nadere onderwerpen, op de agenda te laten plaatsen. Dit gericht aan secretaris Dick van Buuren.

info@divabu.nl

 


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Bestuursvergadering

  • Jos visser

    In de eerste plaats wil het bestuur complimenteren voor het geslaagde jubileum. Verder verontrust mij het leden verloop. Behalve exit gesprekken adviseer ik een intensieve ledenwerf campagne voordat we de modernste vereniging van Nederland zijn met enkel robots als leden