2e Open Pathena schaaktoernooi

Beste schaakliefhebber,

Vanaf zaterdag 30 april start het 2e Pathena Open Schaaktoernooi, 7 dagen (1 ronde per dag) lang kunnen maximaal 120 schakers strijden om de titels in de diverse groepen. Voor de toppers per groep liggen mooie geldprijzen klaar. Opnieuw is het http://www.topsportcentrum.nl (naast “De Kuip”) in Rotterdam het strijdtoneel en heeft eenieder de mogelijkheid om op liveborden te laten zien wat hij of zij waard is. Pathena geeft dit toernooi daarnaast ook de nodige persaandacht.
Afgelopen jaar was er een Amerikaanse IM winnaar. IM Emory Tate boekte met spectaculair spel een verdiende zege en was van plan zijn titel te verdedigen. Helaas overleed hij enkele maanden geleden en kan zo zijn titel niet verdedigen. Wie gaat dit jaar winnen?
Vorig jaar was er een mooi deelnemersveld. Wij zijn ervan overtuigd dat wij wederom een mooi toernooi gaan neerzetten.
Dat is de reden dat het “Pathena Open” opnieuw wordt georganiseerd. Een breed seniorentoernooi waarbij topsport een podium krijgt en zo ook aandacht!
Alle informatie is te vinden op http://open.pathena.nl/ terwijl daar ook de inschrijving kan plaatsvinden!

Met vriendelijke groet

Organisatie 2e Pathena Open Schaaktoernooi
Marcel Klein / Simon van der Beek

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *