Bericht van de webmasters

Omdat onze huidige webmaster Dick van Buuren aan het einde van dit seizoen vanwege de hoge leeftijd stopt als webmaster, is SV Krimpen op zoek gegaan naar een nieuwe webmaster voor svkrimpen.nl.
Hans Ranft heeft aangegeven dat hij dat wil gaan doen.

Met ingang van onmiddellijk dienen alle berichten, met uitzondering van de berichtgeving van het indelingsprogramma Rokade, die volgen in een later stadium, worden aangeleverd bij onze nieuwe webmaster Hans Ranft, die heeft inmiddels voldoende kennis om de publicatie van de standaard berichtgeving op de website te plaatsen.

De huidige site is (een CMS in WordPress) is door Dick van Buuren en Henk Verver  in 2016 opgezet. 

Het is de taak van de webmaster om (aangeleverde) content te plaatsen en de gebruiksvriendelijkheid van de site te verbeteren en eventueel de look & feel aan te passen.
De huidige webmaster Dick van Buuren zal Hans ‘inwerken’ en blijvend assistentie verlenen daar waar nodig. Afhankelijk van de aangeleverde content, vraagt het ongeveer een aantal uren per week aan werkzaamheden.

Dick van Buuren

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *