Terug aan het Bord

Hoera, terug aan het bord!

Na maanden alleen digitaal geschaakt te kunnen hebben, is het mogelijk om op maandag 7 juni het bordschaak weer te hervatten. We starten met een inloopavond waarbij schaken en bijpraten gecombineerd wordt. Om deze gelegenheid feestelijk te vieren is de eerste consumptie gratis. Bij binnenkomst kunt u zich melden bij Dick van Buuren en dan krijgt u een consumptiebon. Later op de avond worden er ook wat versnaperingen geserveerd.

De jeugd is weer welkom vanaf half zeven en de senioren vanaf acht uur. Wel dienen we nog wat maatregelen te respecteren, zoals thuisblijven bij gezondheidsklachten bijvoorbeeld hoesten, koorts etc. Ook het mondkapje is verplicht, maar mag af aan het bord. We houden 1,5 meter afstand en kunnen zo onze schaaksport weer beoefenen. De bar is open tot 10 uur, maar we kunnen indien gewenst langer gebruik maken van de zaal.

Kortom we mogen weer! U bent van harte welkom in het Bowling & Partycentrum Krimpenhof, Waardzicht 1.

Laten we er een feestje van maken!

Tot maandag 7 juni,

Namens het bestuur,

Peter Glissenaar

Voorzitter

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Terug aan het Bord”