Clubavond 3 en 10 juni

Clubavonden SV Krimpen  van 3 juni en 10 juni schaakseizoen 2023-2024

In verband met het slechte weer is de geplande afsluiting van de Algerabrug voor verkeer tussen 22.00 uur en 05.00 uur in beide richtingen op maandag 27 mei verschoven naar 3 t/m 5 juni aanstaande. Wij hebben besloten de clubavond van 3 juni voor de senioren ( en de jeugd) gewoon door te laten gaan. Maandag 3 juni ontvangen wij immers geen gasten van andere verenigingen. Houdt voor zover van toepassing wel rekening met de omleiding na 22.00 uur via Gouda

Samenvattend voor de rest van het seizoen:

–          3 juni clubavond voor de jeugd en de senioren.

–          10 juni laatste clubavond van dit seizoen voor de jeugd en de senioren.

 Hans van Nieuwenhuizen, wedstrijdleider SV Krimpen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *