De schaaksoos gaat weer beginnen.

Beste schaakvrienden van de schaaksoos,

Na de stop, rond de feestdagen en de jaarwisseling, gaan we zoals afgesproken, op vrijdagmiddag 11 januari 2019 weer van start.

We beginnen, zoals gebruikelijk om 13.30 uur. De leiding van Het Facet kijkt naar ons uit.
Ik stel voor om met een complete nieuwe ronde deze tweede helft van het seizoen 2018-2019 te beginnen. Het zou prachtig zijn als een aantal leden van SV Krimpen koers zetten naar de schaaksoos in Het Facet. We komen een aantal deelnemers te kort om wekelijks een frisse indeling te maken zonder te veel dubbelingen.

Natuurlijk zijn niet leden van SV Krimpen ook hartelijk welkom. Bij ons op de schaaksoos staat plezier op de 1eplaats, op de voet gevolgd prestatie. Spelers met en zonder rating, huisschakers, beginners, senioren en junioren, allen zijn welkom.

Ik heb er weer zin.

Dick van Buuren

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *