Een geslaagde terug aan het bord avond’

De door het bestuur georganiseerde “Terug aan het bord” avond, mag gerust een succes worden genoemd. 35 leden gaven gehoor aan de oproep en lieten zich verassen met een consumptie met snack.
Nadat de voorzitter enkele welkoms woorden had gesproken, verraste hij 2 van de 4 kersverse nieuwe Nederlandse online kampioenen van groep C, in de leeftijd tot 14 jaar. Alan Bakija en Cornelis Pols werden verrast met een eetbare medaille. Omstreeks 22.00 uur werd de bar gesloten alsook het Bowlingcentrum, die slechts een vergunning heeft tot 22.00 uur. Na deze maand juni wordt het sluitingstijd verruimd tot 24 uur. Dit alleen als de afname van het corona-virus doorzet.
In de maand juni wordt de speeltijd aangepast tot 22.00 uur
Aanstaande maandag start de Keizer competitie. Allen worden verzocht om zich ruim voor 20.00 uur aan te melden bij Theo Heukels in de schaakzaal.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *