Een hartelijke groet van Henk Verver

Beste allemaal,

Op verzoek van Henk schrijf ik dit berichtje, waarin ik de hartelijke groeten van Henk moet vermelden, aangevuld met enkel woord over zijn ziekte.

Inmiddels verblijft Henk nu een half jaar in een Hospice in het plaatsje Rozendaal. In beginsel was dat slechts voor een maand. Gistermorgen was ik weer een uurtje bij hem. Hij is nu sterk vermagerd is, komt niet meer uit zijn bed, is snel vermoeid en haaruitval is zichtbaar. Zijn eetlust is nog goed, hij eet goed, maar zoals hij zelf zegt, het gezwel in mijn lichaam woekert voort. Zijn geestvermogen is nog goed, zijn belangstelling voor de schaakvereniging is nog onverminderd aanwezig en hij wenst ons goede gezondheid toe en mooie schaakresultaten.

Nogmaals een hartelijke groet van ons erelid, onze vroegere voorzitter, secretaris, webmaster en clubbladredacteur.

dick

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Een hartelijke groet van Henk Verver”