Extra Algemene Ledenvergadering op 26 september

De extra ALV van 12 september wordt verschoven naar maandag 26 september. Reden hiervoor is de te korte periode tussen de uitnodiging voor deze extra ALV en datum van 12 september. Om het proces en communicatie goed te laten verlopen is besloten om deze extra vergadering vast te stellen op 26 september, zodat men ruim 2 weken heeft om de stukken (nogmaals) door te nemen. Het amendement wat ingediend en goedgekeurd is tijdens de ALV van 5 september is in de nieuwste versie doorgevoerd. Deze nieuwe versie is te vinden op deze website, samen met de oude versie. De commissie heeft besloten om verder geen toelichting te maken en laat het aan de geïnteresseerde leden over om een vergelijking te maken. Mochten er nog vragen en/of opmerkingen zijn, schroom dan niet om de voorzitter van de commissie (Jan Pieter de Vries) rechtstreeks te benaderen. Tijdens de extra ALV van 26 september (aanvang: 19.30, locatie: De Crimpenaar) staat slechts 1 punt op de agenda: Statuten en HRR. Tijdens de meeting kunnen geen wijzigingen ingediend worden, maar wordt de goedkeuring van deze nieuwe Statuten en HHR aan de vergadering gevraagd. Voor goedkeuring is een 2/3 meerderheid van de aanwezige leden vereist. 

Beide versies zijn via onderstaande links te benaderen.

Oud

huishoudelijk reglement

STATUTEN SCHAAKVERENIGING KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Nieuw

HUISHOUDELIJK REGLEMENT SCHAAKVERENIGING KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Statuten SV Krimpen

Peter Glissenaar

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Show Buttons
Hide Buttons