Resterende clubavonden SV Krimpen schaakseizoen 2023-2024

In verband met de afsluiting van de Algerabrug voor verkeer tussen 22.00 uur en 05.00 uur in beide richtingen op maandag 27 mei aanstaande hebben wij besloten de clubavond van 27 mei voor de senioren te schrappen en maandag 10 juni als laatste clubavond voor de jeugd en de senioren te houden. Daarna gaat het  bowlingcentrum het zomerreces in.

Samenvattend voor de rest van het seizoen:

–          20 mei geen clubavond (2e Pinksterdag).

–          27 mei alleen clubavond voor de jeugd.

–          3 juni clubavond voor de jeugd en de senioren.

–          10 juni clubavond voor de jeugd en de senioren.

 Hans van Nieuwenhuizen, wedstrijdleider SV Krimpen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *