Herhaalde oproep enquête

Beste leden en bestuursleden van SV Krimpen aan den IJssel, 
HERHAALDE OPROEP enquêteformulier IN UW MAILBOX
In het beleidsplan hebben we onze visie op de toekomst van de vereniging verwoord. Daarin stellen we dat de vereniging zoveel mogelijk rekening wil houden met de wensen van de leden. In het plan spreken we over het schaakprofiel, wat duidelijk moet maken wat de wensen van onze leden zijn. Om de schaakprofielen vast te stellen en dus meer inzicht te krijgen in wat onze leden van de vereniging verwachten, hebben we bijgevoegde enquete opgesteld.
Wij verzoeken u allen om de nauwkeurig in te vullen en in te leveren via de mail of hard copy voor 1 maart bij het secretariaat. Denk mee met het bestuur en bepaal mede de toekomst van onze vereniging!

We vertrouwen op een goede response!

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *