HHC 15 januari 2018

Beste schaakvrienden van groep 1 en groep 2

Het Tata Chess Tournament 2018 wordt vrijdag 12 januari a.s. voor de 80e keer geopend. Ook dit jaar zal SV Krimpen met een ruim aantal speler de Moriaam bezoeken. De groepsleiders van groep 1 en groep 2 spelen in de dag vierkamp mee, en zal Hans van Nieuwenhuizen deelnemen aan de tienkamp die aansluit op de dagvierkamp.

Voor deelname aan de huishoudelijke competitie verzoeken wij de deelnemers van de groepen  en 2 dit per e-mail aan te geven aan Dick van Buuren op maandagmiddag 15 januari 2018 voor 17.00 uur. E-mailadres is: info@divabu.nl.

Met mijn laptop zal ik in Wijk aan Zee de indeling maken en die aan u mailen. Ook zal de indeling aan Frits van Duin en Theo Heukels worden gemaild.

Maandag 22 januari hoop ik weer aanwezig te zijn in de Pannenkoe. Voor groep 1 ook graag dezelfde procedure volgen van 15 januari.

Beste groet,

Dick van Buuren
Secretaris SV Krimpen
info@divabu.nl
0180-51 87 45
06 57 72 57 11

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *