HHC voor senioren

Vorige week zijn we voor het eerst sinds tijden bij elkaar geweest om achter het bord te schaken; de spelvreugde spatte ervan af! Helaas waren we genoodzaakt om vlak voor 22.00 alle activiteiten te stoppen. Niet alleen de bar sloot om 22.00, maar het gehele pand. Eerdere communicatie gaf de indruk dat we in de zaal ook na 22.00 door konden gaan, dat was en is niet het geval. Hierdoor moeten we ons aanpassen, tot er nieuwe versoepelingen voor de horeca worden aangekondigd.   

U dient zich om uiterlijk 19.55 aangemeld te hebben. De indeling volgt zo snel mogelijk waarna we spelen met een bedenktijd van 45 minuten en 2 seconden increment. Hierdoor zijn we voor 22.00 klaar en kunnen we het pand ook voor die tijd verlaten hebben.  

Graag zien wij u weer aanstaande maandag voor een partij in de interne competitie. 

Het bestuur 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *