Jan Verboom op 86 jarige leeftijd overleden

Ons bereikte het bericht dat oud-lid Jan Verboom op 86 jarig leeftijd is overleden.
Veel nieuwe leden kunnen Jan Verboom zich niet herinneren, slechts de oudere leden hebben tegen Jan geschaakt.
Een ernstige herseninfarct, gevolgd door een hartinfarct maakte een eind aan de schaakhobby van Jan Verboom. Niet veel later maakte Jan in 2012 een einde aan zijn schaakhobby.
Samen met oud lid Jan Willems was Jan ook lid van een vriendenschaakclubje met 4 leden. Eenmaal per maand kwam het viertal bij elkaar voor een serieuze schaakpartij. Zulks werd getrouw gevolgd door een uithuizig diner.
Ik herinner mij Jan Verboom als een prettige schaakvriend. Mijn laatste partij tegen Jan was er een die bij Jan in het geheugen gegrift stond, Jan verloor deze partij degradeerde naar een lagere groep.
We wensen Kitty en familie veel sterkte toe met dit verlies.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *