Jeugdteam van Krimpen Nederlands kampioen

Krimpens jeugdteam met overmacht Nederlands kampioen.

Het Krimpense viertal onder 14 jaar heeft in 9 ronden niets heel gelaten van de concurrenten van andere sterke jeugdverenigingen van Nederland. Met 8 overwinningen en 1 gelijk spel werd het Krimpense team met een grote voorsprong 1e van Nederland. Alan Bakija speelde aan bord 1 een geweldig toernooi en scoorde de maximale score van 9 uit 9. Aan bord 3 behaalde Zimo Qi bijna dezelfde score.  1 punt ging echter verloren omdat hij te laat online kwam. Maar 8 uit 9 is ook bijzonder goed. De andere spelers, Ciro Catalan en Cornelis Pols haalden ook hele mooie scores. De uitslagen kun je hier bekijken: Netstand3 – KNSB

De Krimpense schaaktoekomst ziet er zonnig uit met zulke schaaktalenten. Zij zullen in de toekomst vast vaker van zich laten horen.

Harold van Dijk

Van harte gefeliciteerd met dit prachtige succes. De partijen van ronde 9 zijn te volgen op Lichess.

Dick van Buuren

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *