K2-RSB – Hoeksche Waard 1

Een duidelijke overwinning tegen Hoeksche Waard 1.

Na de wedstrijd tegen PASCAL 1, waarin we een mooie overwinning hebben geboekt, is het nu zaak zoveel mogelijk bordpunten te gaan halen. Dat is door het team prima opgepakt en heeft geresulteerd in een duidelijke 5½-2½ zege. Helaas heb ik als enige geen bijdrage kunnen leveren door een blunder in het middenspel.

De eerste resultaten kwamen al snel; eerste Remko die een snelle overwinning boekte en daarna Jan en Jos, die beide een remise lieten noteren. Daarna kwam mijn nederlaag en ontstond een gelijke stand. Even later kwam ook de remise van Jan en resteerden nog 3 partijen, waarin de indruk ontstond dat het zou uitpakken in een kleine overwinning.

Maar nee, dat liep nogal anders eerst David die een duidelijke winst boekte en daarna Eduard die steeds sterker kwam te staan en de winst keurig wist binnen te halen. Bleef over Thomas, die dit seizoen er steeds in slaagt om de punten binnen te halen. Ook nu weer het volle punt.

Nu dit verder doorzetten in de komende wedstrijden.

Krimpen 2 Hoeksche Waard 1
1 Jan Sluiter Gert van Driel ½ ½
2 Remko Moerkerken Rob Bedeaux 1 0
3 Jos den Boer Frans op den Beek ½ ½
4 Eduard Hoogenboom Cees van den Berg 1 0
5 Thomas Boeren Walter van Dijk 1
6 David Berensen Louis van Duuren 1 0
7 Adri van der Waal Rob van leeuwen 0 1
8 Jan Buis Bas van Dijk ½ ½
Resultaat
KLASSE 2C N MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Sliedrecht 2 4 8 21 x   5     6
2 PASCAL 1 4 6 22½   x   5  
3 SV Krimpen 2 4 6 17½ 3 x      
4 Shah Mata 2 4 5 17½     x 4  
5 Spijkenisse 2 4 3 15   3   x 4  
6 Hoeksche Waard 1 4 2 13     4 x 4  
7 Barendrecht/IJsselm. 3 4 2 11 ½   4   4 x  
8 Nieuwerkerk a/d IJssel 2 4 0 10½ 2        

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Show Buttons
Hide Buttons