K3 online op 13-02-2021

Beste bezoeker,

Het was een heftige 7e ronde. Na zes zetten viel mijn verbinding uit. Uitloggen inloggen werkte niet. Dacht eerst dat het hele team een verbindingsprobleem had maar dat bleek gelukkig niet zo te zijn. Uiteindelijk vond ik de match weer terug onder lopende toernooien. Maar dat was 2 minuten voor het eind v/d match. Mijn twee nullen, door verbindingsproblemen waren zuur, maar gelukkig scoorden Lennart & Cornelis 100% en scoorde Rhys nog een punt, waardoor het een gelijkspel werd.
De achtste ronde kwamen we uit tegen PSV doDo, het team van Jasper Valstar.
David scoorde ditmaal prima 1,5 punt aan B1.
Hans Ranft en Rhys scoorden beiden 1-1, terwijl Frieda tegen Jasper tweemaal in het stof moest bijten.
Cornelis scoorde opnieuw 2 punten aan B5, waardoor we nipt wonnen!
We staan nu op een prima 4e plaats, over 2 weken volgt de slotronde.
Vanavond speelt Krimpen weer 10+2 op Lichess, zijn jullie ook weer van de partij? De vorige week maakten Cornelis, Arie Werksma en Alan Bakija de show, benieuwd wie de tweede avond gaat winnen.

Hans van Calmthout

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *