KNSB-competitie en een mogelijke zaal indeling met Corona

De onderstaande afbeelding laat zien hoe wij in onze nieuwe speelzaal de KNSB-competitie kunnen spelen. De inzet van de KNSB is dat een partij op normale wijze op één bord met de spelers tegen over elkaar gespeeld mag worden. De KNSB heeft daarvoor toestemming nodig van de overheid en op dit moment is die toestemming er nog niet. De toestemming heeft de KNSB inmiddels per 1 juli gekregen.
Het aantal teams is op dit moment nog niet bekend, we hopen u daar zo snel mogelijk over te berichten. Echter de goedgekeurde zaalindeling, zoals hieronder is afgebeeld kunnen we maximaal 2 teams opstellen. Er wordt gezocht naar alternatieven voor meer teams.

KNSB-wedstrijden

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *