Krimpen 1 speelt in de Tuyter

Beste schaakvrienden,

Aanstaande zaterdagmiddag 17 december speelt Krimpen 1 thuis tegen Sas van Gent 4. Volgens afspraak staat de speellokatie in het Facet gepland. Echter de leiding van het Facet heeft op dezelfde middag in de openbare ruimte van het Facet een verjaardagsfeest met ruim 40 personen geboekt. Muziek zal er niet zijn, maar het is voorstelbaar dat de feestvierende een lied willen aanheffen, of dat het gekrakeel van de aanwezige kleinkinderen als onwenselijk wordt ervaren.

Dit is tegen de afspraken in. Volgens afspraak speelt K1 van SV Krimpen 5 maal op zaterdagmiddag in het Facet zonder storende bijkomende en hinderlijke geluiden.

Het bestuur heeft besloten de wedstrijd nu te spelen in zaal 9 van de Tuyter. Aanvang 12.30 uur. Vanzelfsprekend op 17 december 2016.

Dick van Buuren

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *