Krimpen 2 RSB verliest kansloos van Shah Mata 1

Tegen de ploeg met verreweg de hoogste gemiddelde rating in de afdeling werd het een grote nederlaag met 1,5-6,5. Het is niet gemakkelijk een verslag te schrijven als je zelf tot het laatst nog aan het spelen bent. In de beslissende fase zit je met weinig tijd achter je eigen bord.

Al snel stonden Frans Vreugdenhil en Eduard Hoogenboom een pion achter in een mindere stelling. Beiden vochten tevergeefs voor een half punt. Als eerste was Bert ten Wolde klaar. Bert had een gewonnen stelling maar wist deze niet naar winst te voeren (0,5-0,5).

Bij Henny Versteeg en Hans Ranft werd het evenwicht niet verbroken met remises tot gevolg. Ik had in een partij met kort tegen lang rokeren de beste kansen. Nadat ik echter Dxe6 toeliet was het opeens verloren. De witte lopers waren te sterk. De eindspelen van Jos den Boer en Kees Greevenbosch werden helaas net verloren.

Al met al een grote nederlaag tegen deze titelkandidaat.

Hans van Nieuwenhuizen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *