K-V1 – DORDRECHT V1

Eerste viertal verslaat Dordrecht V1 met 2,5-1,5

Door een 2,5-1,5 overwinning op Dordrecht is ons eerste viertal op 5 matchpunten uit 4 wedstrijden gekomen. Henny Versteeg speelde een snelle remise met wit. Ik bezorgde Krimpen de voorsprong door een kwaliteitsoffer te brengen voor een sterke koningsaanval. Daarmee won ik geforceerd materiaal terug. Het eindspel met dame en twee pionnen tegen twee torens was eenvoudig gewonnen. Marius Strijdhorst stond vanaf aanvang beter. Hij wikkelde naar een eindspel af waarbij zijn pionnenopmars niet te stuiten was. De overwinning was binnen. Frans Vreugdenhil was vervolgens zo vriendelijk om in een minimaal gelijke stand een volle toren weg te geven.

Hans van Nieuwenhuizen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *