Kwartfinale RSB Beker

Krimpen strand in kwartfinale RSB Beker

Een kansloze 0,5-3,5 nederlaag tegen De Willige Dame betekent het einde van de aspiraties van Krimpen in de RSB Beker. Geen moment heeft het er naar uitgezien dat wij ook maar enige kans hadden op succes.

Joop Huijzer werd in de verdediging gedrukt. Een loperoffer op d5 opende de stelling en via een fraaie combinatie stonden wij met snel 0-1 achter. Ikzelf bereikte weinig met wit in de opening. Een licht voordeel was onvoldoende voor de winst en remise was het onvermijdelijke resultaat.

Floris Doolaard probeerde met wit een aanvalsstelling te verkrijgen. Dat werd goed gepareerd en elke zet kwam zwart beter te staan. Hoewel Floris nog een tweede dame mocht halen was mat onvermijdelijk. Frits van Duin bereikte met zwart een iets betere stelling. Terecht sloeg hij tegen de stug verdedigende Johan Went remise af. Daarna zag hij spoken en het ene na het andere stuk werd weggegeven. Einde bekeravontuur.

Hans van Nieuwenhuizen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *