Landau Axel 1 – Krimpen 1

Deceptie in het Zeeuwse!

Het is Krimpen 1 niet gelukt het kampioenschap van de klasse 3F binnen te halen. We hadden te veel spelers die de vorm niet hadden deze dag. Onze rating kanonnen Harold en Dolf hadden hun vizier niet op scherp en werden beiden op een nederlaag getrakteerd. Diederick Casteleijn viel in voor Marcel Glissenaar. Hij arriveerde die ochtend op vliegveld Eindhoven, na een succesvol NATO-kampioenschap in Boedapest gespeeld te hebben (4,5 uit 7 tegen sterke tegenstand). Helaas wist hij die vorm niet vast te houden en overzag een wending waardoor zijn partij direct afgelopen was. Bart Dubbeldam kwam niet goed uit de opening en heeft de hele middag tegen een mindere stelling aangekeken. Die verslechterde zo snel, dat een nederlaag onafwendbaar werd. Hij heeft het nog lang geprobeerd, maar was verder kansloos. Arne Pols stond duidelijk minder, maar wist zich terug te vechten in de partij. Even leek hij nog winstkansen te hebben, maar remise was de terechte uitslag. Peter Glissenaar nam snel remise aan bord 1, nadat Lucas Nguyen een snelle overwinning had geboekt aan het staartbord. Dat was na anderhalf uur spelen en met een tussenstand van 1,5- 0,5 voor en redelijke stellingen op de andere borden, leek het nog volgens plan te gaan. Helaas liep het totaal anders. Wiggert Pols leverde wel een goede prestatie aan bord 3. Hij kwam veel beter uit de opening en wist de druk vast te houden, ook nadat de dames waren geruild. Het eindspel werd naar winst geschoven, samen met Lucas vormde hij het lichtpuntje van deze middag. Na deze gemiste kans hebben we het nog in eigen hand, maar dan moet er wel minimaal gelijkgespeeld worden tegen de nummer 2 van de ranglijst, Schaakhuis. Deze wedstrijd van de waarheid wordt gespeeld op zaterdag 6 mei in de Tuyter.

De dag werd wel succesvol afgesloten met een etentje in de Viskeete. De meegereisde supporters (8 man!) hebben niet van ons spel kunnen genieten deze dag, maar wel van het eten en drinken in Yerseke!

Peter Glissenaar

Landau Axel 1 – Krimpen 1  5 – 3

 
Bas de Feijter – Peter Glissenaar ½ – ½
Ian Vandelacluze – Harold van Dijk 1 – 0
Arthur Hugaert – Wiggert Pols 0 – 1
Christophe Gregoir – Dolf Meijer 1 – 0
Randy van Houtte – Diederick Casteleijn 1 – 0
Yves Regniers – Arne Pols ½ – ½
Gertjan Verhaeren – Bart Dubbeldam 1 – 0
Wim Sinke – Lucas Nguyen 0 – 1

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Landau Axel 1 – Krimpen 1”