Nieuwe locatie SV Krimpen!

Vanaf september 2024 schaken we op een nieuwe locatie. Het nieuwe adres is Vicenza 5, vlak bij het DCV-terrein in Krimpen aan den IJssel. Als bestuur zijn we blij een mooi onderkomen gevonden te hebben, waar we de vrijheid en flexibiliteit hebben om er ons thuishonk van te maken. 

Parkeren nieuwe locatie

Onze nieuwe locatie bevindt zich aan het eind van een klein hofje (Padova). Het is niet toegestaan dat er in het hofje geparkeerd wordt. Parkeren kan op het terrein van voetbalvereniging DCV waarna u via een wandelpad bij onze locatie kunt komen. Vanzelfsprekend willen we een goede relatie met de buurt onderhouden, dus nogmaals: parkeer niet in het woonhofje. In de bijlage vindt u een plattegrond waarbij in het rood aangegeven waar u niet kunt parkeren en in het groen waar u wel kunt parkeren. De blauwe looplijn geeft aan hoe u de locatie kunt bereiken. Tevens 2 foto’s om een eerste indruk te krijgen. 

Het bestuur

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Nieuwe locatie SV Krimpen!”