Online schaakcompetitie bij Chess.com

Beste schaakleden van SV Krimpen,

Wij doen als vereniging bij deze een oproep aan alle leden om lid te worden van onze online schaakclub bij Chess.com. Daar kunt u de rest van deze barre tijden veel genoegen aan beleven, want het schaken biedt u cultuur, denksport en recreatie ineen. Juist als het clubhuis niet toegankelijk is.
De KNSB heeft ondergetekende als beheerder opgegeven. Dat betekent als u wilt meespelen in een online competitie dan kunt u dat melden per mail aan Dick van Buuren, of via het aanmeldformulier op deze site Klik op om naar het aanmeldformulier te gaan
De beheerder heeft in samenspraak met de KNSB een account aangemaakt. De beheerder kan alleen nieuwe leden toevoegen.
Er wordt gespeeld volgens de gangbare spelregels. Het speeltempo per persoon is (1.30/uur) per persoon per partij.
Er wordt door onze deelnemers zowel voor de winst, als voor de gezelligheid gespeeld. Het seizoen loopt gedurende de zomermaanden en is zeker een alternatief voor het zomerschaak. Junioren die kunnen vanzelfsprekend meespelen.

Wij trachten, spannende en boeiende schaakpartijen op de borden te krijgen. Dat kan zowel inspannend als ontspannend zijn.
Alle zaken zijn nog niet geregeld en bekend, maar we houden u op de hoogte.
Let op;
De online competitie kan alleen doorgaan bij voldoende deelnemers.

Aanmelden per email
OKK2020

Welkom:

Ook toekomstige leden kunnen zich aanmelden. 

Schaakvereniging Krimpen aan den IJssel

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *