Online schaken leerzaam en gezellig !

Ben jij een schaker, lid van Schaakvereniging Krimpen aan den IJssel, en wil je graag online meeschaken met Schaakvereniging Krimpen aan den IJssel? Meldt je dan aan op onze digitale competitie op Lichess.org.  Meedoen is gratis, je hebt minimaal een Lichess account nodig. Tijdens het toernooi hebben we het Zoom programma open staan. Zo zie en spreek je elkaar ook nog eens. Het is natuurlijk niet verplicht, maar wel reuze gezellig. Samen maken we er een gezellige avond van. Zie hieronder de handleiding voor het lidmaatschap bij Lichess als ook voor Zoom.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Dick van Buuren

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *