Overschie 3 – K3

In de wedstrijd tegen Overschie 3 is Krimpen 3 opnieuw tekort gekomen, 5 – 3 verlies. 

We waren ruimschoots op tijd in het Prachthuis aan de Abtsweg in Overschie. Daar werden we welkom geheten door een aardige dam, die ons verwelkomde met koffie of thee. Een prima ontvangst.

Krimpen 3 is ook deze wedstrijd weer goed gemotiveerd gestart tegen Overschie 3. Dit resulteerde ook nu weer in een stand halverwege de avond die voldoende kansen liet zien op een goede afloop.
Helaas is het toch weer niet gelukt.

Kees Greevenbosch aan bord 1 moest het opnemen tegen Sam de Jong, een jeugdig speler die in een prima ontwikkeling bezig is zijn rating naar een hoger niveau te brengen. Kees met zijn ervaring liet zich niet van de wijs brengen door de aanval op Pf3 en liet een dubbelpion toe. Daartegenover stond dat zijn tegenstander een loper bijna niet meer in kon zetten in het spel. Kees speelde dit prima uit en haalde daarmee het volle punt binnen.

Jos den Boer speelde tegen Daniel Gavrilov, die ooit een rating van 2100 heeft gehad. Jos maakte melding van een uiterst voorzichtige opbouw door de tegenstander en gaf korte tijd daarna volop te gaan voor de kansen, die hij zag komen. Het overwicht van Jos werd steeds groter en zo kwam op bord 2 ook het volle punt binnen.

Aan bord 3 speelde Eduard zijn partij tegen S. Erdtsieck. Het leek erop dat hij weer zoals ook in de vorige partijen zijn eigen spel kon spelen, maar een klein half uur later zag ik dat heel veel materiaal was afgeruild en dat Eduard 2 pionnen minder had. Jammer, maar daar was geen goed resultaat meer uit te halen.

Aan bord 4 speelde Thomas Boeren tegen Niels van Diejen. In de opening had Thomas het moeilijk, maar dat heeft hij zich op een gegeven moment aan ontworsteld, en bovendien wist Thomas zelfs op h2 in te slaan. Daarna zijn er ontwikkelingen geweest, die tot gevolg hadden dat Thomas steeds minder kwam te staan en uiteindelijk de partij moest opgeven.

David Berendsen speelde aan bord 5 tegen Hans Doornheim en wist een prima stelling te bereiken, die er hoopvol uitzag. Helaas wist David niet verder te komen dan remise, maar er moet zeker meer ingezeten hebben.

Tegen Fokke Lindeboom heb ik op bord 6 gespeeld. Het Morra gambiet en dat leverde mij voldoende problemen op. Toch kwam er een stelling uit, die kansrijk leek, maar een verkeerde paardzet gooide roet in het eten.

Jan buis speelde weer zijn eigen spel en kwam in betere positie, die niet te vertalen bleek in een winst. Remise.

Evert speelde tegen Jurriaan Verbeek en had onvoldoende weerstand tegen de aanval, dus verlies.

De stand is nu:

Uitslagen Ronde: 5

Sliedrecht 4                   1570 – Dordrecht 5                1614 3½ – 4½

RSR Ivoren Toren 4      1567 – WSV 1                         1774 1½ – 6½

Moerkapelle 2               1615 – Onésimus 1                 1790  2  – 6

Overschie 3                   1657 – Krimpen a/d IJssel 3  1672   5  – 3

Overschie 3 1657 – Krimpen ad IJssel 3 1672
1.  Sam van Dongen 1688 – Kees Greevenbosch 1883 0 1
2.  Daniel Gavrilov ——- – Jos den Boer 1749 0 1
3.  Serge Erdtsieck 1764 – Eduard Hoogenboom                1734 1 0
4.  Gijs van Dongen 1849 – Thomas Boeren 1668 1 0
5.  Hans Doornheim 1784 – David Berendsen 1747 ½ ½
6.  Fokke Lindeboom 1624 – Adri van der Waal 1621 1 0
7.  Wil de Gids 1606 – Jan Buis 1514  ½ ½
8. Jurriaan Verbeek 1464 – Evert Hoogervorst 1458 1 0
Resultaat 5 3

 

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *