Pascal 1 -K2-RSB

Overwinning op koploper een surprise of mentale superkracht

Na 2 wedstrijden tegen teams met beduidend minder ratingpunten nu een wedstrijd tegen de koploper PASCAL 1 met beduidend meer ratingpunten. En ja hoor de uitdaging is volledig opgepakt door het hele team. Op de heenweg ging het over de opstelling en hoe we het aan moesten pakken tegen zo’n sterke tegenstander. Daar voelde ik al dat er op z’n minst een vurige wens was om nu eens te gaan verrassen, een surprise. Maar het is wel een hele sterk team waar we tegen moeten.

De wedstrijd is begonnen en in het eerste uur werd duidelijk dat we vrijwel in de volle breedte de eerste fase goed waren doorgekomen. Op alle borden leek nog alles mogelijk. Dit werd in het tweede uur doorgezet en daarmee ontstond een eerste gevoel van extra motivatie om dit vast te houden. De eerste resultaten kwamen rond half elf, twee remises; Jan Sluiter aan bord 1 en Jan Buis aan bord 7. Daarop gevolgd door een overwinning van Eduard Hoogenboom aan bord 3 tegen de zeer sterke Teus Dekker. Vervolgens moest Jos het onderspit delven tegen de sterke Meinte Smink en bleef op de ander borden de strijd geconcentreerd doorgaan. Dan de remise van David en daarna van Remko, die een heel gevecht heeft moeten voeren om volslagen terecht toch het halve punt te bereiken. Dit betekende dat we aan de eerste 4 borden een 2 – 2 tussenresultaat hadden behaald, zowaar niet slecht tegen deze kanonnen van PASCAL met een gemiddelde rating van bijna 1900.

Daarna kwam de overwinning aan bord 8 en dat betekende dat we in elk geval de 4 punten binnen hadden. Nu maar hopen dat Thomas nog een remise uit het vuur weet te slepen. Dat lukte en daarmee is de overwinning op PASCAL 1 een feit geworden. Een SUPER resultaat.

Nu dit verder doorzetten in de komende wedstrijden. Al met al een thriller, waarbij wij de volle winst op de koploper hebben behaald.

PASCAL 1 1815 K2-RSB 1712
1. Melvin Holwijn 1921 Jan Sluiter 1860 ½ ½
2. Bert Terlouw 1912 Remko Moerkerken 1843 ½ ½
3. Teus Dekker 1888 Eduard Hoogenboom 1721 0 1
4. Meinte Smink 1863 Jos den Boer 1734 1 0
5. Kees Brinkman 1790 Thomas Boeren 1631 ½ ½
6. Robin Bos 1747 David Berendsen 1734 ½ ½
7. Hans van den Beukel 1718 Jan Buis 1542 ½ ½
8. Jo Pattinama 1680 Adri van der Waal 1629 0 1
Resultaat

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Pascal 1 -K2-RSB”