Pathena NK jeugdschaak

vrijdag 29april is het Pathena Nederlands kampioenschap jeugdschaak (categorieën A B en C) van start gegaan. Gedurende anderhalve week wordt er in het topsport centrum in Rotterdam gestreden om de titels. In de B categorie  (T/m 16 jaar) zijn er maarliefst drie krimpense deelnemers, Bart Dubbeldam en de broers Arne en Wiggert Pols. Ook in de C categorie (t/m 14 jaar) speelt een lid van Krimpen mee, namelijk Domingus Paays.

In de B categorie is Bart op een keurige vijfde plaats geëindigd met 5,5 uit 9, Wiggert haalde een zelfde score en eindigde een plek lager. Voor Arne bleef de teller steken op 4,5.

De C categorie viel Domingus zwaar, hij behaalde 2 uit 9.

voor de volledige uitslagen en eindstanden zie hier

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *