Rating

Rating Informatie verenigingen

Krimpen a/d IJssel rating november 2020

1F.A. (Frans) Cuijpers62263742406
2M.N. (Rini) Kuijf67184592352
3H. (Harold) van Dijk62299162290
4A. (Arie) Werksma62258132208
5W. (Wiggert) Pols84609142179
6A.A. (Arne) Pols84422802175
7S.R. (Stefan) Tabak76193922151
8M.T. (Michiel) Besseling67247402112
9K. (Kevin) Nguyen84397172111
10C.J. (John) van Baarle73447332111
11C. (Cor) de Zwart72786342049
12P. (Peter) Glissenaar59853752035
13D.J. (Diederick) Casteleijn82653012031
14F.P. (Floris) Doolaard83698231996
15M.B. (Marcel) Glissenaar59855511987
16R. (Ronald) Sparreboom66587181927
17J. (Joop) Huijzer61485381927
18P.R. (Peter) van Nieuwenhuizen59777521923
19M. (Marius) Strijdhorst65595421906
20D. (David) Berendsen80014221868
21J.H. (Hans) Ranft65568361867
22J. (Jan) Sluiter79847681865
23J.H. (Hans) van Nieuwenhuizen65567591864
24F. (Frits) van Duin69799951854
25H.J. (Henny) Versteeg65588161852
26F. (Frans) Vreugdenhil61303441846
27J.J.M. (Joop) Elderhorst72145261845
28A. (Arthur) Rongen61573491839
29M.C. (Marcel) de Ruiter83106211839
30L.D.H. (Lucas) Nguyen84397281838
31M. (Michel) van Cappellen74220191836
32R. (Remko) Moerkerken75814531823
33A. (Alan) Bakija86293461820
34F.D.D. (Frieda) Arnold73529831791
35Q. (Sina) Mohebbinezhad88270271783
36K. (Kiri) Arnold85749181761
37R.R.J. (Robin) Bos81388121756
38P.N.T. (Thomas) Boeren78831941752
39C.E.A. (Ciro) Catalan85844221749
40J.J. (Hans) van Calmthout72581961738
41A.G.J. (Bert) van Brussel76348801734
42J.E. (Eduard) Hoogenboom82835941724
43L.R.E. (Lorin) Arnold85749291710
44J. (Jos) den Boer74728391710
45R.N.R. (Rhys) Arnold86178071709
46W. (Wil) Mourmans63867651703
47C. (Kees) Greevenbosch59732421694
48J. (Hans) Blokland72706041689
49B. (Bert) ten Wolde64377061684
50A. (Adri) van der Waal81527161650
51N. (Nicolaas) van Walsum84034831646
52Z. (Zimo) Qi88816421632
53T.M.H. (Tommy) Tran84702971600
54L. (Lennart) Pols85034621588
55T. (Thao) Nguyen84870611579
56J. (Joost) van der Valk79365991573
57J. (Jan) Buis80878491522
58R. (Robert) Lecomte83711541516
59J. (Jan) Bus61316201506
60E.H. (Eddy) Singeling62483191414
61A.M. (Arjen) Postma78831831399
62A. (Andre) Tukker85536991378
63J.J.M. (Jos) Visser83623871372
64C. (Cornelis) Pols86100081358
65D. (Dick) van Buuren61603191340
66D. (Danny) Schravemade82376801279
67J.L. (Jan-Louw) Minnaar88627001275
68K. (Parsa) Mohebbinezhad88270381269
69P. (Peter) de Weerd82985871256
70T. (Theo) Heukels73772601163
71L. (Leo) Koot79455971158
72J. (Koos) Petiet8336889831

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *