RSB Nieuwerkerk V1-Krimpen V2

Tweede RSB viertal verslaat Nieuwerkerk a/d IJssel met 0-4

Het werd een regelmatige overwinning. Samuel Lopes kreeg snel twee stukken cadeau. Voordat zijn vader weer thuis was kon hij meteen terugrijden om hem op te halen. Henny Versteeg tekende het tweede punt aan. Na e5 met matdreiging op h7 volgt d6 met stukwinst door een vork.

Invaller Remko Moerkerken Kwam een pion achter voor een zeer sterk loperpaar tegen twee paarden. Dat had hij goed ingeschat. Nadat de zwarte toren op g2 kon komen ging wit mat. Ik speelde een lange partij. Na een verkeerde ruil van een stuk kon ik vervolgens een stuk winnen tegen twee pionnen. Het eindspel moest secuur worden afgemaakt, hetgeen geschiedde.

Alles bij elkaar een prima 0-4 overwinning tegen een op rating veel mindere tegenstander.

Hans van Nieuwenhuizen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *