Stand online 2021

Beste leden van SV Krimpen aan den IJssel

Het schaken in verenigingsverband voor volwassenen en junioren is aan banden gelegd, waarbij er een stop is gezet op alle wedstrijden. De schaaksport beoefenen is vrijwel niet mogelijk met de restrictie om de 1,5 meter afstand aan te houden.
Deze verordening duurt inmiddels alweer een aantal maanden, waarin we niet alleen de schaakpartijen missen, maar ook het sociaal contact.
Het bestuur heeft gemeend om hiervoor deelname aan het alternatief online schaakcompetitie te bewerkstelligen.
SV Krimpen is lid geworden van LICHESS.org, waarbij alle leden worden uitgenodigd deel te nemen aan de HHC SV Krimpen Arena online. Dit is een alternatief om te schaken tegen andere leden van SV Krimpen.
Inmiddels hebben we op 1 maart jl. de 4e ronden gespeeld en verder op alle maandagavonden. Aanvang om 20.00 uur, waarbij de duur slechts 1,5 uur is. Het speeltempo is 10 minuten + 2 sec.
We nodigen u van harte uit om de eerder aan u verstrekte handleiding van onze voorzitter te bestuderen. Voor het geval dat de handleiding niet meer in uw bezit is, kunt u de handleiding hier downloaden. Handleiding HHC Krimpen Arena
Hier links een trotse winnaar van de 4e ronde!

Van harte aanbevolen
De webmaster