Tata Steel Chess 2018

Beste leden van SV Krimpen,

Het leukste schaaktoernooi van het jaar komt er aan: Tata Steel Chess in Wijk aan Zee. De inschrijving is sinds kort open, dus wees snel! Net als afgelopen jaren gaan er ook Krimpenaren heen. Het lijkt ons leuk om met een zo groot mogelijke groep te gaan. Het gaat hierbij om de dagvierkampen die plaatsvinden op 15-17 januari.Inmiddels is het een traditie dat we hierbij in het uitstekende Hotel/Restaurant De Sonnevanck op loopafstand van de speelzaal, en de zee, verblijven. Mocht u mee willen doen en gebruik willen maken van een accommodatie in De Sonnevanck, meld u dan zich zo snel mogelijk aan bij mij op het volgende e-mail adres: diederick_c@live.nl i.v.m. het boeken van kamers. De kamers zijn goedkoop: +-€45-50 per persoon voor 2 nachten.

Dus, heeft u zin in een paar leuke dagen met het strand en de zee in de achtertuin, goede bieren en wijnen in De Sonnevanck, goed eten, de wereldtop van het schaken te zien spelen en zelf ook nog eens een leuk potje schaak? Geef u op!

Diederick Casteleijn

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *