Zoektocht naar schaakliteratuur

Iedereen die wat heeft te melden of zich geroepen voelt een artikel of bericht te schrijven voor de website svkrimpen.nl in het Nederlands, kan de kopij op elk gewenst moment naar de redactie sturen, het liefst per e-mail naar info@divabu.nl

De zomertoernooien komen er wellicht aan!

“Het zou toch jammer zijn als de website helemaal stilligt in de zomermaanden”.
Deze woorden leidden tot het actiepunt om een oproepje te plaatsen op de website. Zulks geheel vrijwillig op mijn naam geplaatst.
Eigenlijk een onzinnig actiepunt, op basis van een misschien nog onzinniger aanname. Het staat namelijk éénieder clublid sinds jaar en dag vrij om kopij in te leveren voor, zoals voorheen voor het clubblad OGG, en nu voor de website. Een bijdrage van de leden wordt het archief mee gediend.
En dat doet toch iedereen vol enthousiasme uit eigen beweging?

U toch ook!

Dick van Buuren
secretaris & webmaster

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *